MILUJ A BUDEŠ MILOVÁN,NEZKLAM A NEBUDEŠ ZKLAMÁN

Černá kočka pro štestí

23. srpna 2007 v 14:28 |  lovestoty
S Luckou jsme chodili už minimálně dva týdny, ale stále jsme byli oba příliš stydliví na to, aby některý z nás udělal první krok a poprvé jsme se políbili. Vždy jsme jenom seděli v parku na lavičce několik centimetrů od sebe a povídali si o všem možném.
Jednoho dne jsem se zapřísáhl, že jí tu pusu konečně dám. Jenomže když jsem viděl, jak jí to ohromě sluší, zase sem začal mít strach, že se mému "líbacímu umění" vysměje a najde si někoho odvážnějšího. Její rty jsem doslova telepatizoval, ale stále jsme od sebe byli příliš daleko na to, aby se naše ústa dotkla. A sklonit se? To by pro mě tehdy byl nadlidský výkon!
Lucka však najednou přestala mluvit a prstem ukázala někam do křoví. "Co je?" vytřeštil jsem na ni oči. "Vidíš tu velkou černou kočku támhle?" zeptala se mě a stále ukazovala prstem někam dopředu. Ne, nic jsem neviděl. "Ale uvidíš! Pojď, přitiskni se ke mně víc, tak ji určitě uvidíš!"
Opatrně jsem se k ní přitiskl, až jsem se dotýkal jejího těla. Cítil jsem, jak mezi námi jiskři snad statická elektřina. "No, ale já pořád nic nevidím!" zakroutil jsem hlavou. "To ale vůbec nevadí, aspoň tě mám konečně blíž," zasmála se Lucka a začala mě líbat. Byl jsem z toho celý paf a rozhodně na ten okamžik do smrti nezapomenu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama